GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Flaska+kanna 7449057
nr 744 9057
Flaska+kanna
Persien, höjd: 18-20
Kondition: slitage/ skador
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 27 februari 2012
kl 17:31:30
22/2 16:46:48
100 kr
27/2 15:36:31